Workout cviky pro začátečníky

Pohyb všichni potřebujeme. Formu aktivního odpočinku, která nás dobije energií. Samotné procházky už vám ale nestačí? Chcete na sobě zapracovat, změnit podíl svaloviny v těle, získat formu a zlepšit kondici? Pak je pro vás street workout skvělá volba. Nepotřebujete k němu nic jiného než váhu vlastního těla a sportoviště s hrazdou, žebřinami, či bradli. Jenže jak začít, když jste pojmy street workout, nebo kalistenika nepolíbeni? Dáme vám pro začátek pár tipů na osvědčené cviky a ukážeme, jak je provádět správně!

5-ti minutový Workout na břicho

Dejte si s námi trénink na břicho, co zvládnete na základní street workoutové sestavě s hrazdou a bradli za 5 minut. Každý vysoce intenzivní intervalový trénink, který můžete znát také pod zkratkou HIIT, založený na střídání intervalů intenzivního cvičení s pauzami na odpočinek, je daleko efektivnější než monotónní aerobní cvičení. Pojďte do toho s námi!

Tabata na pár minut

Stále se přemlouváte do cvičení? Necháváte pohyb až na jaro, kdy bude venku hezky? Přemýšlíte, jak do cvičení efektivně zapojit všechny svalové skupiny, a přitom si splnit trénink za pár minut. Pak se nechte inspirovat TABATA WORKOUT tréninkem.

Exhibice Street Workout Sokoleč

Těší nás, když dáte na doporučení! Jako tomu bylo v obci Sokoleč na Poděbradsku, která na popud loňské vydařené exhibice v sousední obci Ratenice, uspořádala v sobotu 22.6.2024 sportovní den doprovázený vystoupením Sokolek při příležitosti slavnostního otevření nového hřiště s umělkou.