Trénérský kurz ronnie 2023

Autor: Tomáš Prášek

Ahoj, dovol mi, abych se s tebou podělil o svůj osobní zážitek, jak jsem se dostal k certifikátu trenéra fitness od RONNIE.

Před několika lety jsem začal objevovat svůj zájem o kalisteniku. Fascinoval mě koncept tréninku, který využívá vlastní tělesnou váhu k budování síly a flexibility. Pocity, které jsem měl při prvních pokusech o kliky a lezení na hrazdě, byly super. Věděl jsem, že jsem našel svou novou vášeň.

Cca dva měsíce zpět jsem hledal po internetu pořádný fitness kurz, který by měl kvalitní osvědčení a dostatečnou úroveň odbornosti. Narazil na Ronnieho, renomované jméno společnosti, jehož jméno v oboru zaznívá s respektem.

Jelikož jsem s Liberce, dlouho jsem hledal nějaký kurz, který nebude moc daleko. Jednoho krásného dne jsem na internetu viděl reklamu ,,staň se fitness trenérem v Liberci" na nic jsem nečekal a druhý den se přihlásil!

Kurz s Ronniem byl intenzivní a docela náročný. Učili jsme se o různých technikách, cvičeních a zásadách tréninku jak v kalistenice, tak konvenčním fitness. Na kurzu bylo mnoho chvilek, kdy jsem si říkal, že to možná nedokážu. 

Po měsících tréninku a studia jsem byl konečně připraven na zkoušky. Byly to nervy drásající okamžiky, ale věděl jsem, že jsem se připravil na maximum. Když jsem obdržel svůj certifikát, pocity hrdosti a úspěchu byly nepopsatelné.

Získání certifikátu z kalisteniky bylo jedním z nejnáročnějších, ale také nejvíce uspokojivých zážitků v mé prozatimní fitness kariéře. Od teď mohu pomáhat ostatním, k dosáhnutí svých fitness cílů jak v kalistenice tak fitness.                                     

napsal Tomáš Prášek dne 04.11.2023

Vliv kalisteniky na začínající cvičence Instruktorský fitness kurz RONNIE