#behindthescenes

NÁTÁČENÍ S COLMEX PRO DVTV

Je úplně normální den, čtvrtek 9. března a na mobilu se mi zobrazuje jméno Markéty - marketingové manažerky z firmy COLMEX, se kterou spolupracujeme již něco přes rok. Markéta nás informuje o tom, že je oslovila česká internetová televize DTVT s nabídkou rozhovoru a zda nemáme zájem o účast. Bingo, ihned potvrzuji a začínáme se připravovat na exhibici street workoutu a kalisteniky jako takové. 

Natáčení pro DVTV? Bingo, ihned potvrzuji!

první setkání

Další čtvrtek 16.března, vyrážíme ze severu Čech ve složení Já (Tomáš), Pavel náš hlavní kameraman, který má mimochodem vynikající cestovatelský obsah na YouTube a Kuba ,,handstand master". První domluvené místo střetu je venkovní fitpark uvnitř parku Lannova. Ten se nachází v centru Prahy 1. Na souřadnice dorážíme v domluvený čas. Během parkování volá Markéta, že už je u strojů a čekají na náš příjezd.

Vše probíhá zatím překvapivě bez větších problémů :)
Rozhovor s redaktorkou DVTV paní Danielou Písařovicovou a jednatelem firmy COLMEX Vladimírem Havlíkem může začít!

až tak easy to není

Street workout je vesměs explozivní posilování, tedy nejsme zvyklí na delší, kontinuální zátěž. No, když začalo natáčení měli jsme jasný úkol, dělat křoví a cvičit na strojích.

To by nemělo být tak hard jsme si říkali :D, ovšem po pátém natáčecím pokusu a našem ,,neustálém" zápřahu, například sedů-lehů, jsme si uvědomili, že tyto fitness stroje nejsou jen pro ,,babičky", co jdou kolem a lze na nich budovat jak vytrvalost, tak sílu!

Fitness stroje nejsou jen pro ,,babičky"

konečně workout

Další zastávkou je Hostivář, jedno z nejhezčích hřišť, které jsme jako spolek navštívili. I když jsme znali cestu, přijeli jsme poslední :D hold ,,Pražaci" ještě nejsme. Parkujeme a bereme vše vybavení, blížíme se k místu, kde nás všichni členi štábu netrpelivě vyhlíží.

Bez přípravy a zahřátí se s Kubou snažíme představit to nejlepší z nás, avšak tělu se to úlně nelíbí. Já předvádím moji oblíbenou sérii tří cviků, tedy pomalého muscle-upu, front leveru s přechodem do back leveru. Kuba hazí jako vždy jeho ,,signature cvik" stoj na rukou.

kdo umí, ten umí

Celý tým DVTV a Colmex fungoval jako jeden celek, až jsem byl překvapený, že se tyto lidé vidí prvně!

Z natáčení si s Kubou a Pavlem odnášíme mimo super videa také pocit toho, že naše práce k něčemu je a pomáhá budovat podvědomí o zdravém životním stylu, které se dá provádět v tom nejlepším prostředí ever a to venku na čerstvém vzduchu.

V Jablonci nad Nisou dne 26.03.2023, napsal Tomáš

finalní video

#behindthescenes