Cali Move, chlapík v modrých trenkách

Cali Move, také známé jako Calisthenic Movement, tento projekt se skládá z týmu fyzioterapeutů a sportovních vědců. Na Youtube má jejich kanál nyní něco málo přes 3,6 milionu odběratelů a je považován za jeden z nejvlivnějších kanálů na Youtube v oblasti zlepšování výkonu a zdraví .

Kdo je Cali Move?

Zakladatel Cali Move Sven Kohl má více než 10 let zkušeností s koučováním a pořádá pravidelné workshopy. Kalisteniku trénuje od roku 2012. Alex Lorenz, také známý jako El Eggs, má také dlouhou atletickou historii a je trenérem více než 15 let . V roce 2012 také začal s kalistenikou.

Co přesně se na kanálu (ne)naučíte?

Hlavně zde najdete videa o kalistenice, ale jsou zde videa zaměřující se i na jiné věci. Na kanálu například nenajdete obvyklé návody na planche nebo front lever, ale konkrétní videa z různých oblastí, jako jsou:

Zlepšení síly, pohyblivost, výživa, správné provádění cviků a další.

Pro lepší představu můžete níže najít screenshot videí na ukázku, třeba toho jak správně provést přítah , zlepšit svou pohyblivost nebo jaké cviky můžete zařadit do svého tréninku .

cali move youtube kanál

Čím se Cali Move liší od ostatních?

Velmi dobrá kvalita videí v kombinaci s odbornými znalostmi vám poskytne spoustu kvalitativníhi výstupu. Díky jeho mnoha licencím a zkušenostem boduje Calisthenic Movement u své komunity. Alex a Sven dokázali získat spoustu zkušeností v mnoha sportech a přinést je do své komunity.

Proč vlastně modré šortky?

Modré šortky jsou ochrannou známkou Cali Move již dlouhou dobu. El Eggs je nosí ve všech svých videích, díky čemuž se mnoho diváků cítí s modrými šortkami spojeno.

Odkud Alex a Sven jsou?

Alex a Sven se narodili v Lipsku a mluví německy. Svůj obsah na Youtube však produkují v angličtině, což jim dává velkou fanouškovskou základnu v anglicky mluvícím světě.

 

Chcete posunout své cvičení na další úroveň? Objevte vybavení pro kalisteniku od světového lídru GORNATION a vyzkoušejte tak nový tréninkový zážitek.

 

PRODUKTY GORNATION ZDE

YouTUBE

Stále máte nezodpovězené otázky?

Podívejte se na rozhovor s El Eggsem z Cali Move. Najdete zde odpovědi na širokou škálu otázek komunity ohledně cviků a života, jako takového :)